Завтра в Бердичеві «народний» виконком зробить ще один крок назустріч людям: підвищить плату за навчання в художній та музичній школах

На Офіційному порталі міста Бердичева з’явилася інформація про те, що 19 липня 2018 року о 10 годині в кабінеті 32 приміщення виконкому Бердичівської міської ради (пл. Центральна,1, ІІІ поверх) відбудеться засідання виконавчого комітету. В оприлюдненому списку проектів рішень, які пропонується розглянути, є два таких, що представляють інтерес для тих жителів міста, діти яких відвідують художню та музичну школу. Адже влада вирішила підвищити плату за навчання.

Відповідні проекти рішення про погодження розмірів оплати за навчання в художній та музичній школах з’явилися на Офіційному сайті міської ради ще у квітні цього року, однак тривалий час їх розгляд відкладали. Але тепер, коли до першого вересня та нового навчального року залишилося трохи більше місяця, тягнути вже немає куди. Тож готуйтеся до чергового удару по своїм гаманцям.

Згідно з проектом рішень виконавчого комітету, вже з 01 вересня 2018 року плата за навчання одного учня в Бердичівській художній школі становитиме 150 гривень. А оплата за відвідування Бердичівської музичної школи протягом місяця буде встановлена в таких розмірах:

– вокал, фортепіано, синтезатор, гітара – 180,00 грн.;

– акордеон, скрипка, альт, віолончель, духові та ударні інструменти – 150,00 грн.;

– домбра, баян, бандура – 120,00 грн.

Від плати за навчання в музичній та художній школах на 100% будуть звільнені діти з багатодітних та малозабезпечених сімей, діти-інваліди, діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування. Не будуть платити за навчання діти загиблих учасників антитерористичної операції, а за 50% від повної вартості будуть навчати дітей, батьки яких мають статус учасників бойових дій.

Похожие записи