Вертоліт пошкодив ЛЕП під час обробки поля на Чернігівщині

Вертоліт пошкодив ЛЕП під час обробки поля на Чернігівщині

У Бобровицькому районі Чернігівської області вертоліт Мі-2, який проводив обробку полів гвинтом зачепив лінію електропередач та залишив без електроенергії 5 сіл. Про це повідомляє Kurkul.com.

«Гелікоптер Мі-2 проводив обробку орендованих земель агропідприємства та гвинтом зачепив лінію електропередач напругою 10 кВ і здійснив аварійну посадку. Після цього чоловік покинув місце аварії, але був затриманий поліцією уже в сусідньому районі», — ідеться в повідомлені поліці.

Житель Кіровоградської області, який керував вертольотом, не мав жодних документів на право керування засобом. За результатами медичного огляду пілот мав ознаки алкогольного сп’яніння.

Відкрито кримінальне провадження за частиною 1 ст. 281 Кримінального кодексу (порушення правил безпеки польотів повітряних суден особами, які не є працівниками повітряного транспорту, якщо це створило небезпеку для життя людей або настання інших тяжких наслідків), що карається штрафом до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років.

Нагадаємо, минулого тижня на Сумщині розбилося два літаки, які проводили обробку полів.

Похожие записи